اجاره سردخانه

اجاره سردخانه کانتینری

ویژگی کانتینرها در بحث انبارداری نوین فقط به دپو کردن محصولاتی همچون لوازم و اثاث و کالای تجاری و بازرگانی خلاصه نمی‌شود ، بلکه میتوان از آنها برای نگهداری محصولات فاسدشدنی همچون گوشت و میوه و مرغ و …. سایر مواد خوراکی و دارویی هم استفاده کرد. البته برای این موضوع از کانتینرهای خاصی بنام کانتینر یخچالی استفاده می‌کنیم که در زیر توضیحات بیشتری ارائه دادیم.

اجاره کانتینر سردخانه

کانتینرهای یخچالی ، مانند سایر کانتینرها در ابعاد 20 و 40 فوت هستند ، نام دیگر این کانتینرها Reefer container یا سردخانه کانتینری میباشد.

با فراهم کردن شرایط محیطی داخل کانتینرها و همچنین اضافه کردن موتورها و کمپرسورها ، کانتینرهای یخچالدار خواهیم داشت.

قابل استفاده برای مصارف خوارکی و دارویی و هر آنچه که فاسد شدنی باشد از قبیل میوه ، مرغ ، گوشت ، سبزی‌جات ، قرص ها و آمپول ها و…..

اجاره کانتینر یخچالی ، این فرصت را فراهم می‌آورد که در زمان انبار کردن میوه و خوراکی تا زمان عرضه به بازار مصرف نگرانی نداشته باشیم.

مجموعه انبار شرق شرایطی را فراهم کرده تا اجاره سردخانه کانتینری ثابت در محل امکان پذیر باشد.کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اجاره سردخانه در تهران

 

اجاره سردخانه

اجاره سردخانه میوه ، اجاره سردخانه مواد غذایی و یا به عبارت کلی اجاره انبار سردخانه به منظور نگهداری موقت انواع مواد غذایی و خوراکی و یا دارویی انجام می‌پذیرد. ما در مجموعه انبار شرق شرایطی را فراهم آوردیم تا با استفاده از کانتینرهای یخچالی ، سردخانه‌ی مستقر / متحرک‌ای را پدید آوریم تا بتوانید با اجاره انبار سردخانه (اجاره کانتینر در محل انبارهای ما) و یا با اجاره سردخانه پرتابل (اجاره کانتینر یخچال دار و ارجاع به محل دیگر) از فضای یک اتاق یخچالی به عنوان سردخانه گوشت ، سردخانه خرما ، سردخانه میوه ، سردخانه مواد غذایی و…. استفاده نمایید و همچنین با اجاره سردخانه در غرب تهران / اجاره سردخانه در شرق تهران / اجاره سردخانه در کرج و استان البرز در هزینه های انبار کردن محصولات مذکور صرفه جویی کنید.

هزینه اجاره سردخانه

یکی از پارامترهایی که باید در اجاره سردخانه به آن توجه داشته باشیم قیمت اجاره سردخانه است. در سردخانه های عمومی و سنتی علاوه بر مسائل ایمنی ، معضل گرانی اجاره انبار هم مطرح بود ، اما با بکارگیری کانتینر یخچالی (کانتینر یخچال دار) می‌توان اطمینان داد که اجاره سردخانه کانتینری به مراتب مقرون به صرفه تر است.

انواع سردخانه

 • سردخانه بالای صفر
 • سردخانه زیر صفر
 • سردخانه قابل حمل
 • اتاق یخچال دار
 • سردخانه متحرک (سیار)
 • سردخانه کوچک
 • سردخانه صنعتی

کاربردهای کانتینر سردخانه‌ای

 • سردخانه میوه / میوه جات مثل سردخانه سیب / سردخانه پرتقال / سردخانه انبه / سردخانه انار
 • سرخانه مواد غذایی / خوراکی مثل سرخانه سیب زمینی / سردخانه پیاز / سردخانه خرما
 • سردخانه گوشت / محصولات پروتئینی مثل سردخانه گوشت قرمز / سردخانه مرغ / سردخانه ماهی / سردخانه سوسیس و کالباس
 • سردخانه دارو / محصولات دارویی
 • سردخانه برای گل و گیاه

ویژگی های اجاره کانتینر یخچالی

 • کانتینر اختصاصی  : شما می‌توانید با اجاره اتاق یخچال‌دار در مدت زمان اجاره ، صاحب کانتینری که اجاره کرده‌اید بشوید و اصطلاحا انبار سردخانه ی اختصاصی خود را داشته باشید.
 • امکان مراجعه : شما می‌توانید با اجاره سردخانه در تهران در محل انبارهای کانتینری مجموعه انبارشرق هر زمان از شبانه روز که نیاز به مراجعه به سردخانه اجاره ای خود داشته باشید از این امکان بهره ببرید.
 • سردخانه سیار : شما می‌توانید با اجاره سردخانه سیار کانتینر را به جابجا کرده و به محل مدنظر خود ببرید . برای قیمت سردخانه متحرک با ما در تماس باشید.
 • قیمت های مناسب تر : شما می‌توانید با اجاره این اتاق های یخچالی و استفاده از آن به عنوان سردخانه برای میوه و یا سردخانه برای مواد غذایی و ….. در هزینه های انبار و نگهداری این اقلام تا زمان توزیع صرفه جویی کنید.

چگونه از کانتینرهای یخچالی به عنوان انبار سردخانه ای بهره ببریم ؟؟؟

اگر قصد اجاره سردخانه صنعتی ، سردخانه متحرک میوه ، سردخانه متحرک زیر صفر / بالای صفر ، سردخانه برای نگهداری میوه و یا سردخانه متحرک دست دوم دارید ، متن زیر را مطالعه فرمایید.

اجاره کانتینر یخچالی در محل

مجموعه انبارشرق با قرارگیری در یکی از بهترین موقعیت‌های شهر تهران از نظر دسترسی و فراهم نمودن تعداد کثیری کانتینر ، فضایی را پدید آورده تا انبارهای ثابتی را ایجاد کند . در نوع کانتینرهای یخچالی ما انبارهای سردخانه ای را داریم که محل مناسبی برای نگهداری خوراکی ها و …. می‌باشد. شما می‌توانید موادی را که قصد نگهداری از آنها در دمای زیرصفر/بالای صفر را دارید به محل ما آورده و آنها را در کانتینر های یخچالی خالی جایگذاری نمایید. این کانتینر به صورت اختصاصی به اجاره شما در می‌آید و هر زمان از شبانه روز که نیاز به تغییرات داشته باشید می‌توانید این تغییرات را اعمال کنید .

اجاره سردخانه متحرک و انتقال به محل مورد نظر

علاوه بر امکان اجاره کانتینر در محل انبارهای ما ، شما میتوانید از مزیت قابل حمل و متحرک بودن کانتینرها بهره ببرید ، آنها را اجاره کرده و به محل مد نظر خود در کارخانه و یا تولیدی خود ببرید و از سردخانه های کانتینری 20 فوت و 40 فوت در محل خود استفاده کنید . برای این کار کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از عقد قرارداد کانتینر مد نظر خود را بارگیری و به محل مورد نظر انتقال دهید.

فروش/خرید کانتینر یخچالی (سردخانه‌ای)

هزینه های اجاره کانتینرهای یخچالی به نسبت سردخانه های سنتی به مراتب پایین تر و مقرون به صرفه تر است ، اما هستند مشتریان ثابتی که پس از مدتی اجاره کانتینرهای سردخانه ای و رضایت آنها تصمیم به خرید این کانتینرها میگیرند . مجموعه انبارشرق آماده فروش انواع کانتینرهای یخچالی ایزوله در سایزهای 20 فوت و 40 فوت با بهترین قیمت و کیفیت به شما عزیزان می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :