درباره ما

انبار شرق ، مبتکر شیوه های نوین انبارداری در کشور با دارا بودن مجموعه ای متشکل از 1000 کانتینر شخصی مستقر در محل نیاز شهروندان و صاحبان مشاغل استان تهران ، البرز و حومه را برطرف نموده است.

اهداف و چشم انداز

مجموعه انبارهای کانتینری انبارشرق ، خود را متعهد به خدمت رسانی مطلوب به مشتریان میداند و میکوشد تا با لحاظ کردن بهترین کیفیت و در عین حال مناسب ترین قیمت گامی در جهت پیشرفت این شیوه ی نوین انبارداری بردارد.

قیمت مناسب یکی از خصیصه های کاری این مجموعه بوده ، دسترسی ساده از نقاط مختلف شهر به محل انبار ها نیز کار را برای مشتریان آسان تر کرده است.

ما معتقدیم این روش انبارداری میتواند جایگزین خوبی بر مدل های سنتی آن باشد و با کاهش هزینه های انبارداری تاثیرات مثبتی بر پارامترهای دیگری همچون قیمت فروش اجناس وارداتی ( به دلیل کاهش هزینه های نگهداری ) بگذارد.

محصولات و خدمات

نگهبانی و حفاظت از انبارها :

مجموعه کانتینری انبارشرق با فراهم کردن موارد حفاظتی و امنیتی لازمه ، محیطی امن برای انبارهای شخصی شما پدید آورده است. از مواردی که برای محافظت از مکان انبارها در نظر گرفته شده میتوان به ۱دوربین های مدار بسته که به صورت ۲۴ ساعته از محل تصویر برداری میکنند ، ۲دزدگیر و سیستم های هشداردهنده که توسط تعدادی حسگر وجود افراد مشکوک به محوطه را اعلام میکند ، ۳نیروی انسانی که به صورت شیفت های مختلف از مجموعه نگهبانی میکنند ، ۴و در نهایت نگهبان حیوانی.

بیمه اجناس :

مجموعه انبارشرق ، کانتینرها و اجناس انبارشده را تا سقف ۲۰ میلیون تومان تحت بیمه آتش سوزی قرار داده است. این امکان برای مشتریان محترم فراهم شده تا در صورتیکه بیش از مبلغ قید شده تمایل به بیمه دارند مازاد آن را خود شخصا پرداخت نمایند.

اجاره انبار به صورت روزانه :

با توجه به گوناگونی مشتریان ، مجموعه ما شرایطی را فراهم آورده تا آن دسته کسانی که نیاز به انبارهای موقت کوتاه مدت دارند نیز از این روش نوین انبارداری بهره ببرند. راهکاری که برای این مورد در نظر گرفته شده این است که انبارها در ظرفیت های مختلف برای اجاره روزانه هم در اختیار باشند . بدین ترتیب اجاره انبارها حتی برای یک روز هم از این پس مقدور میباشد.

اجاره انبار به صورت ماهانه :

انبارشرق با بکارگیری کانتینرهای مجموعه خود به عنوان جایگاه کالای تجاری و بازرگانی این فرصت را برای شهروندان و تجار محترم پدید آورده که این کانتینر ها ( در سایزهای مختلف ) را به صورت قراردادهای ماهانه اجاره کنند. مبلغ اجاره هر ماه یک انبار کانتینری با توجه به ابعاد انبارها متفاوت میباشد.

صدای مشتریان

مشتریان درباره ما چه می گویند

نقاط عطف

تاریخچه و سوابق شرکت

بهمن 1380

انبار شرق برای اولین بار در این سال با انجام فعالیت های بازرگانی در حوزه تامین کانتینر در کشور فعالیت خود را آغاز کرد

آذر 1389

آغاز فعالیت های حمل و نقل کانتینرها به همراه بار به نقاط مختلف کشور با هدف پوشش بخشی از نیاز ترابری کشور

شهریور 1392

تغییر مسیر به سمت تحول در زمینه انبارداری کشور . در این سال با آغاز فعالیت های انبارداری و اجاره کانتینرها به افراد و بخش های خصوصی تمرکز مجموعه به این سمت گرایش پیدا کرد.

May, 2012

آغاز روش اجاره ی روزانه ای انبارها ! با توجه به درخواست های مشتریان برای کرایه انبارها به صورت موقت و کوتاه مدت در بازه های زمانی یک روزه یا یک هفته این امکان نیز فراهم شد.